Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kenyszer beteg vagyok, mi a...

Qwertasdf18282728288 kérdése:

Kenyszer beteg vagyok, mi a tehendo?!

Figyelt kérdés
Szoval elore is elnezest nemtudok helyesen irni mert nem magyarba nottem fel, nos az a problemam , hogy kenyszer beteg vagyok, egy cigit nemtudok ugy meg gyujtani h ne mondanam ki a nevem es ha masra gondolok kozbe ujra kell csinalnom amig csak a nevem lesz az eszembe , ha iszok! Folyton akkor is azt csinalok, ha eszek! Az utolso falatott mindig alva kell be kapnom, folyamatosan ki tollom a fenekem ilyen 5 percente , ha az ajtott bezarom megfogom tobszor a kilincset es kinezek amig megint csak nem az jar a fejembe hogy a nevem!!!! Es mindig jonek ujj dolgok, eddig az volt hogy csak alva irtam! Utana az h mindig mondtam magamba hogy nem vagyok beteg egezseges vagyok ilyenek. De ez mar el mult de jott uj filmezni nemtudok mert ha a filmbe letezik 1 olyan szereplo aki beteg akkor zavar es folyton mondom h nem vagyok beteg! Az utolso szivast is a cigimbe alva kell csinaljam!!! Nagyon szegyelem es teljesen ki keszit mindig ujj es durcibak mit tudok tenni ???

#Cocaa
2016. júl. 6. 00:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!