Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hugyúti fertözés elmulhat...

Hugyúti fertözés elmulhat magátol?

Figyelt kérdés
már több mint 2 hete küzdök vele a háziorvosom nem irt fel semmi gyogyszert rá már másodjára adtam be vizeletmintát mert az elsöbe belekerült valami szennyezödés. kezdek már beleunni ebbe az orvoshoz feleslegessen járkálásba hogy már a sok várakozást ne is emlitsem
2016. jún. 24. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, sőt, egyre rosszabb lesz. Fura, hogy nem írt semmi gyógyszert. Én kaptam és ott azonnal csináltak vizelet vizsgálatot, ilyen sima tesztcsíkkal. Aztán ha nem múlott volna el, akkor kellett volna menni urológiára. De szerencsére elmúlott.
2016. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisebb felfázások általában elmúlnak pár nap alatt. De ha már több mint 2 hete nem észlelsz javulást akkor a háziorvosnál tett kört inkább hagyd ki és menj az urológiára.
2016. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon enyhe akkor magától 2-3 alatt elmúlik, sok víz,tea és c-vitamin (tőzegáfonya különösen jó!) nekem is volt 2x ilyen (szex után érdemes rászokni a vizelésre hogy a bacik kimenjenek), szombaton reggel éreztem, hétfő reggel mire dokihoz mentem már el is múlt, vittem vizeletet és nyoma nem volt, de ha elhúzódik akkor urológia kell és a házidoki nem elég!
2016. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!