Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3,5 éves kislányomnak fáj a...

3,5 éves kislányomnak fáj a puncija. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egyetlenegyszer csípett neki pisiléskor, de az is inkább bőrirritációnak tűnt nekem, és folyton piszkálja, szerintem viszket neki. Picit büdinek is találom, még alapos mosdás után is. Természetesen holnap elvisszük orvoshoz, de valamivel éjszakára szeretném neki enyhíteni a panaszokat. A családban nincs semmilyen bőrbetegség, de óvodába jár:( Mi lehet ez? Létezik, hogy valamilyen fertőzés a wc-ről?

2016. ápr. 10. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost, vagy az ügyeletes orvost/gyógyszertárt és segíteni fognak. A leírásból nem érzem súlyosnak, valamit elkaphatott, de ehhez orvosnak látnia kell. Így látatlanba nem lehet konkrétan mondani bármit is, ezer fajta nemi- és bőrbetegség van.
2016. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs láza? Nekem kiskoromban így kezdődött a vesemedencegyulladásom.
2016. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!