Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem bírom tovább! Emetofóbiám...

Nem bírom tovább! Emetofóbiám van és nem tudok már semmit se tenni ellene?

Figyelt kérdés
1,5 éve kezdődött nálam egy este.Lefeküdtem és azt vettem észre,hogy izzadok,remegek,hányingerem van és nem bírok aludni.Valahogy túléltem az estét,azóta midnen eggyes este félek hogy visszajön ez az érzés.De már a mindennapjaimra is kihat.Állandóan ,ha izgalmas dolog van hányingerem van,ha buszozni kell(idáig nem volt semmi bajom)hányingerem van,már az autóba se merek enni mert félek hogy kihányom...De ez már elhatalmasodott rajtam és egy időbe midnen este daedalonnal aludtam,mert megnyugtatott atudat,hogy mostmár biztos nem fogok hányni.Aztán már nem mertem mert féltem h rászokom mint a drogra...cs 1-2 hétig volt ez utána befejeztem.Már anyut is kikészítettem idegileg,elkönyvelte annak h hipochonder vagyok és nem kell segíteni emrt már nem lehet semmi bajom....Azóta ha szólok nki csak szorongással teszem azt,mert félek hoyg meg fog haragudni.Még nem hánytam csak amikor 11 éves voltam...akkor hánytam, utoljára.És annyira félek,hogy míg ezeket a sorokat írom is hányingerem van.De mostanába MINDÍG CSAK ESTE,ALVÁS ELŐTT!!! és már nem bírom tovább..segítsetek kérlek!Már voltam orvosnál vérvételen és minden klappol jó a vérképem midnen jó...de ez mégis pokollá teszi az életemet....BOCSI HA HOSSZÚ LETT!Előre is köszönök mindent!!!

2016. márc. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tarts a zsebedben Sedatific PC-t, és használd ha kell.
2016. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Te írtál anno?
2016. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor??? :D
2016. máj. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!