Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olvasási nehézség? Mitől?

Olvasási nehézség? Mitől?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon gyakran fordul elő, hogy kihagyok szavakat egy adott mondatból, és scak sokadszorra sikerül normálisan elolvasnom. Kicsit feledékenyebb is vagyok, és minden nap fáj a fejem. Kezdek megijedni. Mitől lehet? 16/f

2016. jan. 16. 16:23
 1/4 gömbicica ***** válasza:

mennyire sós az étrended?

mennyi vizet! iszol naponta?

2016. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy kb 4-5 pohár vizet.

És nem tudom, elég változatos az étrendem.

2016. jan. 16. 16:33
 3/4 gömbicica ***** válasza:

csak azért kérdeztem, mert a fejfájásra nagyon jó és bevált módszer a só és a viz kettőse :)


én kézi irás közben vagyok hajlamos betüket kihagyni. bár én a gyorsirás tanulásomnak tulajdonitom. én el tudom olvasni :)


sóból fejfájáskor elég annyi is, hogy picit szórsz az ujjadra és lenyalod, és iszol rá egy pohár vizet.


beszéd közben is észre vetted esetleg, hogy problémád adódik? vagy csak olvasás kökzben? nem lehet, hogy csak ugy átszalad a szemed a sorokon felületesen?

2016. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most, hogy mondod.. beszéd közben is észrevettem párszor, hogy nem pörög úgy a nyelvem, hogy szokott.

És felállás, felülés utén mindig megfájdul a fejem, pedig a vérnyomásom tökéletes.

2016. jan. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!