Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 15 perccel később vettem be a...

15 perccel később vettem be a fogamzásgátlót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 19:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha nekem olvasni kell tanulni, akkor neked meg írni. A mondatot amúgy betűvel kezdjük. Jobb helyeken. Amúgy azt, hogy nem nagyon tűri a késést, orvos mondta egyszer.
2015. nov. 22. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:
De nem 15 percre, meg egy órára gondolt, értsd már meg. De ha beírod, hogy a googlebe, hogy fogamzásgátló tabletta hatásmechanizmusa, akkor találsz egy rakat cikket róla. Hidd el, hogy nem számít semmit ennyi késés, az óraátállításkor is azért voltál rosszul, mert belehergelted magad.
2015. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"A mondatot amúgy betűvel kezdjük" mondom, hogy nem tudsz olvasni, betűvel kezdtem...


amúgy, mibe fogadunk, hogyha megmondod a gyógyszered nevét, akkor 2 percen belül megtalálom neked a vonatkozó részt a betegtájékoztatójában?

2015. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Akkor elárulom hogy ha teljes hatást akarsz, akkor előtte kb egy hónapig szedned kell a teljes biztonság eléréséhez...
2015. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!