Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorsav okozza vagy esetleg...

Judit2310 kérdése:

Gyomorsav okozza vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Júniusban voltam együtt úgy a párommal hogy abból baba is lehetett volna de mivel a menstruációm mai napig normális időben jön normális mennyiséggel így ezt ki is zártuk.A napokban viszont elkezdtem érezni egyfajta csikis érzést a hasamban.Gyomorsav az piszkál és néhány ismerősöm megerősített ebben akinek elmondtam ezen tüneteim hogy okozhatja.Szerintetek is?Vagy beletartozom abba a két százalékba akik menstruáció ellenére is teherbe estek?!Hétfőn megyünk tesztért de már nagyon piszkál a dolog ezért kérem a segítségetek.Az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy fáj a bal oldalam néha erősen és rendszeresen néha csak szurkál és nem egyfolytában.Tudom hogy ez gyulladásos tünet bizonyos szervekre nézve és már készülök tenni ellene.Esetleg ezzel is összefüggésben lehet ez a csikis érzés a hasamban?Várom válaszaitok,köszönöm Judit.
2015. okt. 17. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak tv műveltséggel rendelkezem e tárgyban, de a "nem tudtam, hogy terhes vagyok" c. TLC sorozatban ilyen esetek kerültek dramatizált feldolgozásra.
2015. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!