Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kialakulhat ettől tüdőgyulladás?

Kialakulhat ettől tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

A cba-s gyakorlatnál sokat kellett kinti részen lennem 1 szál pólóban kb 2 fokban.. (a bolt nem biztosít pulcsit én aznap nem vittem a kabátot meg nem akartam tönkretenni a munka miatt mert csak az van. Ez 3 napja volt és ma elkezdett fájni a torkom és köhögök is váladékosat, volt h olyat köhögtem fel mintha egy kicsit véres lett volna.. Ettől kialakulhat tüdőgyulladás vagy ez csak sima megfázás?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. okt. 16. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha véreset köhögsz fel, akkor az már tüdőgyulladás.
2015. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, munkaruhát biztosítani kell extrém körülmények közé, és ez az.


Igen lehet tüdő gyuszi.


Reakcióm a munkahelyi per lenne.


Nekem is vannak alkalmazottaim, de ilyen mélyrepülésre nem lennék képes, mi irodában dolgozunk, de nagyon ügyelek arra, hogy az előírt irodai hőmérséklet meglegyen, mert nem akarok pert a nyakamba, és többre becsülöm a dolgozókat ennél.

2015. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lázad van? Ha igen, akkor azonnal irány a legközelebbi orvosi ügyelet vagy hívjátok ki az ügyeletes orvost. Ha nincs lázad, holnap reggel az első utad akkor is az orvosi rendelőbe vezessen. Habár ez a véres köpet dolog nem kicsit aggasztó, ha ismétlődik, akkor azonnal menj orvoshoz vagy hívjatok mentőt, biztos ami biztos.
2015. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladás nagyon komoly és súlyos dolog, nem lehet vele viccelni, ha nem fordulsz vele időben orvoshoz, hogy antibiotikumot adjon, akkor veszélyes szövődményei is lehetnek. Holnap mindenképpen menj el orvoshoz! Orvos mindenképpen, minél hamarabb!
2015. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De inkább az ügyeletet vagy a mentő a vér miatt, lehetőleg azonnal, amilyen gyorsan csak lehet.
2015. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erős megfázástól is lehet véres a köpet, torokgyulladástól és hörghuruttól is, orrvérzés is előfordulhat ha náthás vagy, nem biztos, hogy tüdőgyulladás, de menj el orvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet.
2015. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!