Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szaporán veszi a levegot a...

Szaporán veszi a levegot a lanyom.8,5 his. De ez csak ugy hirtelen jott, mikor altatni akartam. Néha nagyon mélyeket lélegzik es a belegzesnel egyszer egyszer olyan visitos hhangja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kohog, nem lazas, nem náthás. Lehet tudogyulladas? Ma már nem tudom sehova vinni. MIT csinaljak vele ejszaka.

2015. júl. 21. 23:16
 1/7 A kérdező kommentje:
8,5 honapos*
2015. júl. 21. 23:19
 2/7 anonim ***** válasza:
teáztasd meg, alig legyen rajta valami vékony ruha, neki is melege van. nyugi, nem lesz semmi baj.
2015. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem köhög? Stridoros légzésre jellemző, hogy a főleg a belégzés nehezített, sípoló. Ha van hidegpárásítód, tedd mellé fejmagasságban, ha nincs, megpróbálhatod, hogy kiviszed a fürdőbe, és megereszted a hideg vizet, hogy párás, hűvös levegőn legyen. Ha nem javul 20-25 perc alatt, nyugtalan, légszomja van, köhögni kezd, hívd ki az ügyeletet. Gőz, meleg pára szigorúan tilos!
2015. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most aludt el a kezemben. Most rendesen lélegzik. Elég meleg van ITT, 26 fok korul a szobaban, de eddig még ilyet nem csinalt. Mar mindent osszeolvastam a neten, a szivbetegsegtol a tuletetesig. Mert AZT is irtak. Egyaltalan nem kohog, AZ orrat is kipoerszivoztuk de nem volt benne srmmi
2015. júl. 21. 23:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok, azért olyan hibas. Maradjak fent ejszaka figtelni h h lelegzik?
2015. júl. 21. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy van azóta?
2015. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma mar csak v ketszer vette olyan hangosan a levegot, amikor nagyon orult vminek es nevetett. De azért még du.eljon a rendelobol hozzank az ugyeletes meghallgatni. Igy en is nyugodtabb leszek. Meg probalkozok a parasitassal Is. Akiket kerdeztem eddig, mind a melegre tippeltek. Ma amikor utaztam hazafele nagyon fullaszto meleg volt, alig kaptam levegot, AZ kicsit megmyugtatott h hatha a lanyomnal is csak ez volt a gond
2015. júl. 22. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!