Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen ajánlotok a mandulagyul...

Milyen ajánlotok a mandulagyulladás kezelésére házilag?

Figyelt kérdés

2napja fáj a mandulám, nyelni azért nehezen de tudok, orvoshoz nem szeretnék menni..mit ajánlotok amitől meggyógyulok?

koszi


2015. aug. 21. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a mézes Strepsils rengeteget segített. Csak ügyelj, hogy utána 2 óráig ne igyál és ne egyél. Minél több száraz ételt kell enned. Pirítós, rántott hús... Ezek mind száraz ételek. Például reggelire egy jó szalámis pirítós, ebédre rántotthús rizzsel, vacsorára pedig egy kis szalonnás rántotta.


Ezenkívül -ha nem éppen a strepsils miatt- de óránként 2-3 bögre forró tea. Este lefekvés előtt egy neocitran-t vegyél be. A C vitaminból van a 150 miligrammos. Abból is vehetsz be napi többet. Éjszakára egy vizesruhát tegyél a nyakadra, jó hideget. Reggelre teljesen el fog múlni. Ezt csinálod még 2-3 napig és teljesen elmúlik.


Ja és még amit én szoktam használni a"kombó" ami abból áll, hogy egy kanálra törsz fokhagymát+lilahagymát ehhez hozzáadsz egy kis mézet, és citromlevet. Ezt beveszed napi 2x és semmi bajod nem lesz.

2015. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
antibiotikumot kéne szedned és köptetöt (köptető vény nélkül kapható)
2015. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!