Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat egyoldali mandulagy...

Mi okozhat egyoldali mandulagyulladás?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 napban nyelési nehézségek tapasztaltam, mintha valami váladék miatt nem tudnék nyelni, ezután a jobb oldali mandulám bedagadt, sárgás genny foltok keletkeztek rajta illetve mintha bevérzés is lenne a szájpadlás félöli csúcsán. Nyomásra fájdalmas de egyébként se láz se torok fájás nem társul hozzá. Vagy két hete gyógyultam ki arcüreg gyulladásból. De igazából egy éjszak húzatott kaphattam mert azóta jelentkeznek a problémák. Van aki hasonló tüneteket tapasztalt? Valaki tudja esetleg mennyire kezelhető ez antibiotikum nélkül? Köszi a válaszokat

2015. júl. 12. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már meggyógyultál.Voltál orvosnál,ha igen mit mondott?Érdekelne,mert nekem is mindig van valami a torkommal.A jobb oldali mandulám állandóan duzzadt,jóval nagyobb,a másik alig látszik.A torkom szinte mindig piros,de lázam nincs.Dokinál még nem voltam,halogatom mert nem bírom ha a torkomban kotorásznak.
2015. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!