Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér kezelése ez esetben?

Aranyér kezelése ez esetben?

Figyelt kérdés

volt egy komolyabb erőlködésem a wc-n a vonaton, pedig soha életembe nem mentem wc-re de már tényleg nem bírtam és sokat is utaztam az elmúlt időszakban, egy olyan 2-3 nap mulva kijött a végbelemen ez a duzzanat amit ha megérintek kicsit fáj, de alapból nem annyira, néha jelenik meg csak meg néha van hogy megérintem és nem érzem, szóval ilyen bujkálós fázisban van, gondolom ez a kezdete, ilyen stádiumban mivel érdemes kezelni?

[20 éves vagyok]



2015. júl. 14. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
orvossal. recept nélkül kapható személy.
2015. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg orvos urológus vagy antropológus, kenőcsökkel ne nagyon kísérletezz
2015. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a háziorvosomhoz nem tudok menni, mivel nagyon messze van, hogy lehet kérni időpontot az orvoshoz? mondjuk egy bp-i kórházban? bemegyek a kórházba és utána hova? fogalmam sincs, nem jártam még kórházba :s
2015. júl. 14. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha budapesti lakos vagy, akkor csak a kerületi sztk-ban látnak el, ám, ha olyan, akkor bármelyik kórházban ellátnak országszerte.
2015. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

azt értem, de hol kell mondjuk időpontot kérni?

tudom hogy ez már más kérdés, de ez a téma kicsit kényes is, bemegyek mondjuk a belgyógyászati részlegre és ott a titkárnőtől kérjek időpontot egy belgyógyász orvoshoz (ez csak tipp a fejemben, hogy így megy a kórházban)

2015. júl. 14. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Múltkor egy férfi előttem a recepción sugdolózott, hogy az ánuszába szorult a barátnője hüvelygyűrűje és nem bírja kiszedni.

Szóval hidd el, hallanak és látnak cifrább dolgokat.

Ha diszkrét akarsz lenni:

-Jó napot kívánok XY vagyok, megerőltettem magam a mosdón, és úgy érzem, hogy problémám adódott ebből kifolyólag, szeretnék időpontot kérni.

Vagy ha rövid akarsz lenni

-Köszönés, bemutatkozás, és aranyerem van, szeretnék időpontot kérni

2015. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés köszi :) nem is tudtam h ez ilyen egyszerű ^_^ remélem azért a műtétet megúszom :o :/
2015. júl. 14. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb mész, annál nagyobb az esélye, hogy nem kell megműteni, hanem antibiotikum-kúra meg kenőcsözés lesz :)

Ja és ajánlani fogja, hogy minden este, mikor már nem mész sehova, egyél/igyál meg egy kefirt vagy joghurtot, és végzi a dolgát :)

2015. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi köze van az urológusnak ehhez? Elmész szépen a sebészetre (mindenhol van általános sebészet - nem kell beutaló, sem időpont egyeztetés normális helyen), proktológia úgyis beutaló köteles.
2015. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!