Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhetett apával?

Mi történhetett apával?

Figyelt kérdés

Megvágta a kezét ömlött a kezéből a vér.Anya ellátta a sebét majd el kezdett anya főzni,én a szobámban neteztem,apa meg kint ült a teraszon.

Anya mikor ment ki azt látta hogy apa mozdulatlanul és mereven ül és fel vannak akadva a szemei és falfehér.Aztán elkezdte szólongatni semmi.Nem mozgott.Majd eldőlt.Leöntötte vízzel és pofozgatta de semmi.Majd elment anya a szomszédért.Én mikor kimentem azt láttam hogy a székről majd leesik,falfehér,a szemei fel vannak akadva.Nem is lélegzett akkor már.Majd kb.10 perc múlva kezdett magától ébredezni.

Inni nem iszik és tudtommal nincs semmilyen betegsége.

Orvoshoz menni nem akar. Pár napja nagyon vérbe volt a szeme alig látott ill.a szíve szorult.

20/L


2015. jún. 19. 23:25
 1/6 anonim válasza:
Ha esetleg sokat vérzett, akkor valamilyen sokk érhette. Hány éves pontosan? Mindenképpen menjetek el orvoshoz, ez nem játék!
2015. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy az édesanyád öntözgeti vizzel az apádat, de mentőt nem hívott.


Szóval kamuzol.

2015. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es! Ne legyél már ilyen bunkó! Szerinted vicces kedvemben kérdeztem meg!?

Apa utálja az orvosokat az a fajta ember aki inkább meghal minthogy orvos érjen hozzá.Ezért nem hívott anya mentőt!!

2015. jún. 19. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajaj igen veszélyes dolgod mindenképpen orvos :( de amúgy lehetett epilepsziás rohama is, az sem mindig jár, rángással, van amikor csak ilyen merengés. de más komolyabb is lehet. akár ideiglenes agyi keringészavar.

stb. vagy mivel irtad hogy pár napja is volt szíve szorult, valami szívritmuszavar is lehetett.

2015. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy szívkoszorúér problémája , szűkülete is lehet.
2015. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Talán epilepsziás roham tört rá. Van olyan formája az epilepsziának, amikor nem rángatózik, nem habzik a szája. Írod, hogy majd' leesett a székről és a merev, öntudatlan tekintet, majd ahogy 10 perc után visszatér... Kérdezd már meg, emlékszik-e, mi történt vele az utóbbi 20-30 percben. Nem szoktak emlékezni, van, aki alszik is egyet a roham után. Apám is epilepsziás. És dolgoztam idegszakrendelésen, onnan tudom, hogy mi történik. Feltétlen lássa orvos, nem érdekes egy ilyen helyzetben, hogy ő mit akar! Ez nagyon komoly dolog, nem játék. Van rá gyógyszer, de előbb ki kell vizsgálni. Semmi fájdalmas vizsgálat nincs közte. Apámat 1x a konyhában kapta el a roham és úgy bevágta a fejét, hogy koponyacsont törése lett. Ömlött a vér a füléből. Azonnal hívtam a mentőket hozzá! Visszatérve apukádhoz, egy ilyen furcsa rosszullétet ki kell vizsgálni!
2015. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!