Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek a fesztiválra, vagy ne?

Gina321 kérdése:

Menjek a fesztiválra, vagy ne?

Figyelt kérdés
3 napja hurutos köhögés gyötör. A színe sárgás-zöldes. A lázam mai napra már elmúlt, de még nagyon agyonvert vagyok. A probléma, hogy holnap kezdődik egy 3 napos fesztivál, amire már kifizettem a kis híján 100ezer forintos jegyet, megvan a sátram, a bérelt autóm. A jegyet visszaváltanom már esélytelen. Orvoshoz nem tudok menni, mert még nem regisztráltam be, a privát orvos pedig 200 fontnál kezdődik, így nem tudom pontosan, mi is a baj. Elképzelhetőnek tartom, hogy enyhe tüdőgyulladás bújik meg a háttérben. Kérdés: Ti elmennétek a helyemben, vagy hagynátok a francba? Ha igen, tudtok javasolni valamiféle óvintézkedést? Előre is köszönöm! G

2015. jún. 11. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem regisztráltál be? Hova?
2015. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaja, látom, külföldön vagy.


Én csak gyógyszerrel mernék elmenni, akkor már biztosra vehetném, hogy elmúlóban lesz. De jel pill fertőzöl is, és ramatyul is vagy...


Amúgy a tüdőgyuszit miből gondolod? Akkor amúgy még lenne lázad.

2015. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugye az ember ilyenkor felmegy a netre és ijesztgeti magát az olvasottakkal, meg egyszer volt már tüdőgyulladásom, és akkor is hasonlóan éreztem magam.
2015. jún. 11. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, a net a legkisebb fejfájásra is a kissejtes agydaganatot dobja fel.

A tüdőgyulladás mellkasi fájdalommal, lázzal és extrém gyengeséggel jár. Ne tévesszük össze a szimpla meghűléssel. Menj el a patikába, vegyél vény nélküli cuccokat, tömjed a c-vitamint meg a klasszikusokat. Ha reggelre nem vagy jobban, akkor maradj, ha jobban vagy a mainál, akkor mehetsz, mert kifelé tartasz.

2015. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor az internet valahol a legnagyobb ellenség :D Köszönöm a tanácsot! Így fogok tenni! :)
2015. jún. 11. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

mindig a legrosszabbkor jön a betegség


végül elmentél?:)

2015. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!