Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Hólyaghurut vagy mi...

Segítség! Hólyaghurut vagy mi ez? Milye oroshoz menjek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan visszatérő felfázásos problémám van, éget fáj nagyon, főleg a vizelés utolsó cseppeinél, véres a vizeletem és a wc papír is, folyamatos vizelési inger, ami nem áll le.. ma nem tudtam visszatartani a vizeletemet. mi a baj ? valaki segítsen már nem bírom 1 éve tart :'(


nőgyógyász semmit nem talált

hasi alhasi uh semmit nem talált

vese uh semmit nem talált

vérvétel semmit nem talált

vizelettenyésztés semmit


valaki segítsen az orvosok is csak haza küldenek, de nem bírom már.

Zalaegerszeg környékén jó orvos.

sűrgős lenne, még ma


19 L


2015. jún. 1. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor az lelki lesz. Mióta irtózol a pasidtól?
2015. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furcsa, mert én ha elmegyek a körzeti háziorvosomhoz, azt mondom, hogy felfáztam, el se küld sehová, már írja is ki az antibiotikumot és annyi. Kaptál azért valami gyógyszert valamelyik dokitól, vagy egy éve így vagy minden gyógyszer nélkül?? Nincs ott valami kórház, magánszakrendelés, ilyesmi? Én nem zalaegerszegi vagyok, de esetleg beírhatnád a Google-ba, hogy Zalaegerszeg, urológia, magánszakrendelő, ilyesmi szavakat, tuti hogy kidob egy jó pár találatot. Az is lehet, hogy a baktériumaid rezisztensek már az antibiotikumra, ezért tér vissza folyton a fertőzés.
2015. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

kaptam gyógyszereket csak, nem tudom mi a nevük , egy hétig jó volt aztán vissza jött

2015. jún. 1. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a baktériumok lehet hogy rezisztenssé váltak, mert nem kéne visszajönnie a bajnak, legalábbis nem ilyen egy hét múlva. Létezik valami vizsgálat, ami azt nézi hogy a baktériumaid milyen antibiotikumra rezisztensek meg mi az ami még elpusztítja. Kéne keresned egy jó magándokit, ezeket mind elmondani neki, csináljon vizsgálatot aztán adjon olyan gyógyszert ami használ is mert amit eddig kaptál az nyilvánvalóan semmit nem ér.
2015. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

beírtam google-be hogy rezisztencia vizsgálat, ez jött ki:

[link]

valami ehhez hasonlót esetleg felkereshetnél, de tényleg csak tippelni tudok, hogy ez a gond, nem vagyok orvos.

2015. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!