Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyomor baj lehet?

Milyen gyomor baj lehet?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál és adott beutalót ide-oda, de még egy hónapot kell várnom, ezért gondolom megkérdezem itt is hátha valaki tud segíteni.Ott kezdeném, hogy minden reggel öklendezek és addig meg se nyugszik még nem hányok fel valamit, ami általában ilyen fehér színű váladék ami vagy nagyon keserű vagy épp nem.A székletem reggelente ilyen mustár színű és állagú, de ha délután kell az sötétebb,de viszont folyékony.Ha tele rakom a hasam, akkor ilyen rosszul lét lesz rajtam, majd akkor feljönn egy kis kaja megkönnyebbülök.Délután pedig meg jelenik ilyen keserű szájíz mintha gyógyszert rágtam volna szét.És egyre többször szúr a jobb oldalamnál ritkán a bal oldalt is.Cigi után szintén öklendezek, mondjuk nem mindig.(sokkal kevesebbet cigizek már)Hasi UH-ra holnap megyek magánorvoshoz, mert időpontom csak két hónap múlva lenne.Ott sok mindenre fény derül? Tényleg máj vagy epe bajom lehet? Valakinek volt valami hasonló? Azóta többször eszek keveset inkább.Előre is köszönöm és remélem érthető valamennyire :)

2015. máj. 31. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!