Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez alkoholizmus?

Gyümölcskosár kérdése:

Ez alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Ha naponta megiszok 2-3 dl. vörös bort, az már alkoholizmus szerintetek?
2015. máj. 29. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha napközben már várod, hogy este megihasd, vagy ha néhány nap kimarad, akkor hiányzik, akkor az.
2015. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem várom, hogy megigyam csak egyszerűen jólesik. Sajnos nem marad ki egy nap sem, pedig jó lenne ha ennyit sem innék. Nem tudom ennyiről hogy lehetne leszokni mert nem szeretném ha alkoholistának titulálnának ezért. Azt mondják, hogy ennyi naponta egészséges. Tényleg nem iszok többet. Ha próbálok ennél is kevesebbet inni, akkor viszont hiányzik. Tehát ez akkor már függőség gondolom. :(
2015. máj. 29. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 2 dl még ajánlott is. Ennél nagyobb mennyiség, ha emeled az adagot, vagy problémák elfedésére használod, az már út az alkoholizmus felé.
2015. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem emelem az adagot. Még ez a jó. De van mikor nem 2 hanem 3 dl. iszom. Gondolom még ez sem vészes. Ezen kivül más alkoholt nem iszok.
2015. máj. 29. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

ha tényleg ennyinél maradsz, és képes vagy kontrollálni, akkor szerintem nem gond ennyi.

Egészségedre! :D

2015. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) :) Szerencsére képes vagyok kontrollálni! :)
2015. máj. 29. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!