Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebbe a rossz idöbe nagyon...

Ebbe a rossz idöbe nagyon rosszul éreztem magam megmérték a vérnyomásom és szerintem sok 165/122 volt?

Figyelt kérdés
Kicsit be is paráztam nehogy vmi bajom legyen.. Aztán lenyugodtam és mintha most jobb lenne már.. Nem szeretnék ügyeletet hívni. Szerintetek?? Am olvastam h ma front van és szerintem az miatt ment fel..
2015. máj. 26. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. De màr lentébb ment ès most màr jo.. Szerintem azért volt sok a pulzusom mert be pànikoltak h magasabb a vérnyomásom mint szokott lenni.. De így h lenyugodtam semmi gond nincsen..
2015. máj. 26. 15:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Holnaptól mérd meg reggel, délben és este, jegyezd fel az értékeket, ha 1 héten belül még mindig sokszor magas, akkor menj el a háziorvoshoz.
2015. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.. 😊
2015. máj. 26. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!