Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Forgalomba kapható klór...

Megasztar01 kérdése:

Forgalomba kapható klór tartalmú szer tüdő és ideggyulladást stb. okoz kihez forduljak?

Figyelt kérdés
1,5 éve tart a kálváriám,egy bizonyosSzavo nevű penészirtó szertől ami klór tartalmú!!!Párom befújta a falat azóta mindent megtámad!Homloküreget felmarta,torkom,tüdőben kialakult valami és hátul is fáj a tüdőm mint tüdőgyulladásnál.Az összes ideg begyulladt és be akarnak görcsölni!Izületek is spontán begyulladnak! Kihez forduljak,már minden szakrendelésen voltam 3-szor legalább!!!El sem hiszik az egészet és csak fájdalomcsillapitókat adnak ami semmit nem ér!!!A Szt.Lászlót ne irjátok mert már az leszerepelt azt mondták rossz vonatra szálltam!!!!!Ha itt tart a magyar orvostudomány és a hozzáállásuk nincs rájuk szükség az utolsó is kimehet külföldre!!!

#Betegség-klórgáz
2015. máj. 25. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban!

Már meggyógyultam, mikor olvastam tavaly a lupuszról.

A lupusz szövetség honlapja ugyan totál halott, a vezetőséggel sem lehet már kapcsolatba lépni.

Gyógyulásom után megfejtettem a fájdalmak valódi okát, de senkivel nem tudom közölni. Az agyon szakosodott orvosok nem is láthatják át ennek az alávaló bántalmaknak eredetét, a gyógymódjára semmi értelmeset nem képesek kigondolni.

Ha szeretnél beszélgetni róla keress meg privátban.

2015. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért 1,5 év alatt a klórnak ki kellett volna menni a szobából ill. ilyen tartós tüneteket se kellene okoznia.


Amúgy az első nem is írt hülyeséget, mert ha csak azt nézzük, hogy tüdő, idegi, ízületi és izomérintettség van, akkor tényleg felmerül autoimmun-betegség gyanúja. Bár innen a messzi távolból nem lupuszra, hanem valamilyen vasculitisre tippelnék.


De az is lehet, hogy tényleg kutyabajod, mert neten keresztül nem lehet diagnosztizálni.

2015. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!