Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap érettségi és ma beteged...

Holnap érettségi és ma betegedtem meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap emelt info és ezen dől majd el, hogy mehetek-e oda továbbtanulni ahová szeretnék, erre párom megfertőzött és ma fájó torokkal keltem. Mintha kicsi slejm lenne rajta. Holnapra a lehető legjobb formába kéne lennem. Tea, C-vitamin? mit tegyek még ezen kívül, hogy holnapra a legtöbbet hozzam ki magamból?

2015. máj. 11. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá.

Az égvilágon semmit nem befolyásolja a fájó torkod az informatikai tudásod.

2015. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mézes citromos tea, C vitamin mellett sós vizzel gargalizálj.
2015. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ne lázasan menjél be, akkor annyira nem tudsz koncentrálni, de amúgy semmiben nem befolyásolja a vizsgát, hogy most kicsit fáj a torkod.
2015. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most betegedtem meg, nekem meg bioszom lesz 13-án. Én sok folyadékot iszom (meleg teát mézzel, citrommal, de fő a folyadék!) ACC-t vehetsz be, az segít feloldani a nyákot. Ha lázas vagy/leszel, akkor vegyél be lázcsillapítót előtte, addig pihenj, ne stresszelj.
2015. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél patikai szódabikarbónából 1-2 egy pohár vízbe, és azzal gargarizálj, segít a torkodon. Olcsón adják, recept nélkül. A legfontosabb tényleg, hogy lázad ne legyen holnapra! Pihenj ma sokat, már ne tanulj feküdj, izzadj a paplan alatt hat rétegben.
2015. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!