Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap meg betegedtem de mi...

Tegnap meg betegedtem de mi lehet ez?

Figyelt kérdés
tegnap este feküdtme az ágyba betakarózva és nagyon fájt a fejem és remegtem rázot a hideg nagyon fáztam és a hasam is nagyon fát a fejem a fülem elöl és a tarkómnál fájt aztán mikor rávetem magam egy fürdésre mikor feláltam az egész testem remeget és nagyon szédültem nehezemre eset a hozgás és a fejem soka ljobban fájt mikor bementem a fürdöbe engedtem meleg vizet és leöltöztem és elég lila voltam mindenüt anyira fáztam pedig nicsn ihdeg ithol mikor feküdtem a meleg vizbe akkor jóvolt de mikor kiszáltam megint csak fáztam bementem a szobába és felöltöztem és ugy feküdtem az ágyba a lázam megmértem és 38,8 volt aztán ma regel bevetem egy lopdeium hasfogót ami igen csak jol hat de enek elenére ugyan ugy mentem wcre mintha bese vetem volna
2013. okt. 30. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Krónikus helyesírás hiány.

Sok olvasás elmúlasztja.

2013. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
remélem te is elkapsz valamit ésmajd akkor meglátjuk menyire érdekel a dolog hogy mien helyesen irsz gyökér
2013. okt. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!