Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kézrázás és a forgás gyereke...

A kézrázás és a forgás gyerekeknél minek a jele?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok. Anyukám mesélte h kiskoromban ezeket csináltam. De nem lehetett Tourette szindróma mert én valamit levezettem vele nem önkénytelen volt csak jólesett inkább stresszlevezetés volt. Aztán később leszoktam róla mikor kiskolás voltam tudtam h nem normális dolog ott nem csináltam meg szülők elött se onnantól h szégyelltem. Már a múlté a téma de kíváncsi vagyok mitől lehetett. Remélem nem vagyok elmebeteg vagy valami.Annyit tegyünk hozzá hogy a szocializálódásom mindig is tragikus volt. Magányos voltam barátkozás nem ment úgy ahogy kellett volna.Általánosban voltak barátaim még. Középsuliba teljesen magányos voltam. Most fősulin csak ismerősöket szereztem de már barátkozásról lemondtam elég a beszélőviszony meg ha segítség kell annyi hogy párom van. Amúgy sose tartottak és nem is kezeltek nem normálisként.
2015. ápr. 13. 00:37
 1/6 A kérdező kommentje:
kisiskolás.
2015. ápr. 13. 00:39
 2/6 A kérdező kommentje:
Na és hogy a dolgot bonyolítsam autista sem lehetek. Mivel kiskoromban semmi jel nem volt rá. Ráadásul egyszer végeztem egy megbízható autista tesztet egyik értékem közel került hozzá de az jött ki h normális vagyok teljesen. De nekem furcsa h kicsiként ilyeneket csináltam.
2015. ápr. 13. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak enyhe fokú kényszer.
2015. ápr. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Unatkoztál, megesik. Akkor még nem tudtál olvasni, ezzel ütötted el az időt.


Vagy csak a saját egyensúly érzékedet és a kéz koordinációdat fejlesztetted, a megfelelő idegpályák és izmok ingerlése által.

2015. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :)
2015. ápr. 13. 12:38
 6/6 anonim válasza:
Asperger szindróma?
2022. jún. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!