Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel lehet futni? Vagy...

Ezzel lehet futni? Vagy ártana? (Pattanó csípő)

Figyelt kérdés

Szóval 18/F vagyok és nagyon szeretek futni..( nem nagyképűen de elég jó is vagyok)

Fél éve jelentkezett egy probléma mégpedig a bal oldali csípőmmel..mint kiderül pattanó csípőm van ami nem fáj még de nem tudom hogy mellette lehet e futni?



2015. márc. 31. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ortopéd orvosoddal beszéld meg!
2015. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam ortopédián vele és kiírt fizikoterápiára de csak 10 alkalmat ( rövidhullámos kezelést)..De szerintem semmit nem használt..:/
2015. márc. 31. 19:52
 3/4 anonim válasza:

Engem most mutottek kattano/pattano csipovel, mert kellemetlen volt mar nagyon.

A terapias kezelesek nem fognak segiteni, ezert kerult sor a mutetemre.

Szerintem, ha kellemetlensegeket okoz akkor vallald be a mutetet, mert eloszor maga a betegseg nem nagy cucc, de ha erolteted, romlani fog a helyzet. Elvileg futhatsz vele, de nekem eroltetes hatasara egyre jobban pattant, es a vegen mar minden lepesnel 3pici pattanas volt.


Lenyegeben ha ram hallgatsz, akkor inkabb kered, hogy mutsek meg, maximum egy honap a rehabilitacios ido, engem kedden mutottek, szerdan reggel mar egyedul setalhattam.


PS: Kitartast a betegseghez. :(

17/L

2017. jún. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én futok vele rendszeresen, és nem zavar meg nem is fáj.

Csak akkor szokott rosszalkodni, amikor ülő helyzetnem emelgetem a nyújtott lábamat, lábsúllyal (régen csináltam ilyen gyakorlatokat, ma már nem). Te érzed futás közben is?

2017. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!