Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet bőrrák?

Ez lehet bőrrák?

Figyelt kérdés
Egy kicsit meg vagyok ijedve. Talán már két hónapja nézegettem sajnos nehezen látható helyen, a csípőm-fenéktájam környékén egy ekcémaszerű foltot, benne 3-4 vékony kis "macskakarmolással". Nem estem kétségbe tőle, két macskám van és ekcémára hajlamos vagyok, gondoltam megkarmoltak és kijött valami allergiám... Reggel megnéztem mi viszket ott annyira, és bizony ott van pontosan ugyanúgy, "karmolással" együtt. Kétlem, hogy 2 hónap alatt mit se változott volna a seb, így attól félek, valami komolyabb dolog lehet... holnap megyek bőrgyógyászhoz, de akinek van tapasztalata ilyenben, lehet ez bőrrák? Apum rákban halt meg, szóval rendesen felspannoltam magam...
2015. márc. 26. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem bőrrák, nyugodj meg. De az a biztos, ha megnézi a bőrgyógyász.
2015. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!