Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bőrrák lehet?

Ez bőrrák lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy a combomon az anyajegy nagyon megváltozott, lehet hogy kikapartam,mert viszketett a környéke, de most nagyon csúnya. Lehet, hogy nem kéne egyből rosszra gondolni, de jobb félni. Pénteken mindenképpen elmegyek bőrgyógyászhoz, de várhatok addig?
2014. aug. 30. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászhoz mindenképpen el kell látogatni.
2014. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen én is azt tanácsolom, hogy mindenképp menj el pénteken, ha szemmel láthatóan megváltozott az nembiztos hogy jó jel...
2014. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben hétfőn mennék, ha van rá lehetőségem. Már maga a viszketés sem jó jel, minél hamarabb doki. Amúgy persze lehet, hogy semmi bajod nincs, szóval nem ijesztgetés, de nekem van ismerősöm, akinek szintén "csak" viszketett, nagy szerencséje volt, hogy még idejében ki tudták szedni, teljesen jól van egyébként.
2014. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami kép nincs róla?
2014. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!