Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megeshet hogy kezd kialakulni...

Megeshet hogy kezd kialakulni rajtam a bőrrák?

Figyelt kérdés
Nos. Ma fürdés közben vettem észre hogy lett egy nagyobbacska anyajegyem a hátamon. [link] (most a pattanásoktól tekintsünk el) A képen lent láthatni, egy barcás/feketés folt. ez kb 3hete még nem volt ott. Jelentheti azt hogy rákos leszek/vagyok?

2014. dec. 3. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

nem

mindig jönnek ki az emberen újabb és újabb anyajegyek, ez azt jelenti, hogy öregedsz :)

ha aggaszt, akkor inkább nézesd meg

2014. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete valóban nem volt ott, és 3 hét alatt lett ilyen, akkor sürgősen nézesd meg.
2014. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most nézem a képet, elég nagy, szerintem nézesd meg
2014. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csodás. és esetleg hogy zajlik egy vizsgálat + műtét? legalább elaltatnak?
2014. dec. 3. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

AZért ne izgulj.


Megvizsgálják egy speciális nagyítóval.

Ha valami gyanúsat lát az orvos, beutalnak a sebészetre ambuláns. (Ez sem jelent semmit, csak elővigyázatosság.)


Altatás? Ne viccelj már :) Pár perc alatt meg van, helyi érzéstelenítés mellett. Semmit nem fogsz érezni. Utána szövettan. Ha szövettanon valami nem okés, de ép széllel metszették ki, akkor nincs további teendedőd.

2014. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pattanásokat lehet látni csak
2014. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!