Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Hétvégén jött ki nálam a megfázás, köhögök, folyik az orrom, fáradt vagyok, pocsék a közérzetem. Három napja szinte semmit sem ettem, mert nem kívántam, inni is csak nagyon kevés vizet. Ma viszont rámjött az ehetnék, így ebédre betoltam kb. fél kiló mandulát és 6 szelet pirítóskenyeret 1 csomag (300g) tofuval.


Azt hiszem nem volt nyerő ötlet. :) A gyomrom tele, de eléggé aggódom, hogy ez nem marad sokáig így. (Esetleg visszajön..) Próbálok pihenni, de sajnos elég sok dolgom lenne még ma.


Szerintetek nagyon kicsesztem így a testemmel? Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?



2015. febr. 23. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Fokozatosan kellett volna enned...vagy amikor nem voltál éhes egy kis levest be kellett volna tuszkolnod magadba. Igyál sokat, és pihenj. Nekem ez bevált. Lehet hogy influenza, amiből ha nem pihensz súlyos következmények is lehetnek.
2015. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!