Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy jobban legyek?

Mit tegyek hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
influenzás vagyok,és iszonyatosan legyengültem,szédülök és nagyon köhögök.orvoshoz nem tudok elmenni mert nem akarok a beteg emberek közé vinni a gyereket.wicket iszok,de ez nem elég.hőemelkedésem is van.mi segíthetne még?
2014. márc. 20. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos. Hívd fel, mondd el, mi a helyzet, engedjen be soron kívül. Nekem egyszer volt olyan, hogy nem tudott senki vigyázni a kisfiamra, de muszáj volt orvoshoz mennem a tüdőgyulladásommal. Felhïvtam, berendelt a rendelési idő végére, persze így is maradt egy-két beteg, de soron kívül beengedett. Nem szeretek előnyt kovácsolni a gyerekből, de néha nem lehet máshogy megoldani.
2014. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-2 napot feküdnöd kellene, egyél forró húslevest, hőemelkdésre és fejfájásra vegyél be egy fél Rubophent, köhögésre csinálj hagymateát, vagy vegyél valamilyen köptetőt, attól függősen, hogy fel tudsz-e köhögni, vagy sem és igyál sok mézes citromos teát. Fokhagyma és hagyma is jó ilyenkor. Ennyi bőven elég, influenzára az orvos sem ír fel komolyabb gyógyszert.

Ha orrdugulásod van, vagy a torkod is fáj, akkor mindkettőre jó a langyos sós víz.

2014. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fekszek egész nap igazából csak a gyereket látom el.ő hála istennek eljátszik egyedül tudok mellette pihenni.a tanácsokat pedig köszönöm!
2014. márc. 20. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha és honnan tudjuk biztosan, hogy influenzája van? Én is azt hittem, hogy csak megfáztam, aztán mégis tüdőgyulladásom volt. Nem kell minden tüsszentéssel orvoshoz menni, de pl olyannal amit a kérdező leírt, már érdemes.
2014. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál nincs tüdőgyulladásom azt már amúgy is megismerem..volt benne részem nem egyszer :(

C vitamint kell szednem tovább iszom ezt a lötyit,algopyrin és fekvés

2014. márc. 20. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem azt akartam mindani, hgy neked is tuti tüdőgyulladásod van, csak azt, hgy az otthoni diagnózis nem a kegpontosabb.

De örülök, hgy sikerült eljutni a dokihoz, gyógyulj meg hamar!

2014. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. márc. 21. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!