Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Panikbeteg vagyok az lenne a...

Panikbeteg vagyok az lenne a kerdesem hogy lassan 4 napja be van dugulva a fulem es panikbetegsegtol lehet bedugult ful tobb idon keresztul?

Figyelt kérdés
Maskor soha nem volt bedugulva a fulem most hogy nagyonn szorongok 4 napja mintha forro lenne a bal fulem es be lenne dugulva :(paniktol lehet?

2015. febr. 12. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Melegíts rá sót és rakd rá egy konyharuhába kötve,-biztosan meghűltél- majd meggyógyul a füled!
2015. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igy nem erzem hogy meghultem volna :) ez azutan tortent azthiszem miutan belepiszkaltam fultisztitoval
2015. febr. 12. 21:23
 3/5 anonim válasza:

a pánik betegség depressziobol ered.. ha benne vagy akk tdod h folyton szorongsz félsz a haláltol és elképzelt betegségeid is akadnak... nem tom h kontrolálod ... magaddal vagy nyugtatoval! a füldugulástol semmi okod félni ... probálj orvoshoz elmenni az megnyugtat és a pánikrohamod enyülni fog

üdv dr

2015. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pshyhologushoz jarok nem felelembol irtam le kosznom hogy aggodik de ez folyamatos bedugulas es neha neha forro a bal fulem :) marmint nem csak bemeselem mert erzem hogy be van dugulva :( ez ugytudom hogy a panikbetegseg okozhat verkeringesi zavart es akkor bedugul a ful vagy valami erre szerettem volna valaszt kapni
2015. febr. 12. 21:35
 5/5 anonim válasza:
doki vagyok de nem tudokilyen tünetről..
2015. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!