Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Letezik, hogy panikbeteg lettem?

Letezik, hogy panikbeteg lettem?

Figyelt kérdés
Egy eve kezdodott. Egy levegotlen terembe 3nekeltem sok emberrel (enekkar), es rosszul ereztem magam. Mondtam, hogy szedulok, meg hogy uljek le. A tanar nem engedett. Aztan par perc mulva mar nem ereztem a labam, es majdnem elajultam. Aztan volt meg par ilyen ajulos esetem, majd egy igeig elmult. Most szeptemberben ujra elojott. Eleinte csak a fejem fajt, aztan szedultem. De alig birtam jarni. Az ofom, csak ugy engedett haza, hogy valaki menjen velem es tamogasson. Aztan volt par kisebb, de nem lett belole baj. Most pedig megint elojott. Eloszor merges voltammagamra, aztan elkezdtem sirni. Ugy eereztem, hogy olyat hibaztam, ami menthetetlen. Nem kaptam levegot, fajnak a vegtagjaim, a fejem, meg most is remegek. Olyan mintha lebegnek, vagy nem tudom. Olyan konnyu erzes. Mi ez? Lehet panikbetegseg? Mindig akkor jon elo, amikor ugy erzem, hogy kudarcot vallottam, es nem tudom helyrehozni a hibakat amiket csinaltam.
2015. jan. 5. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet az is, de leget leesik a vérnyomásod akkor, vagy pajzsmirigy gond ami szintén jár pánikos tünetekkel.
2015. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem pánikos tünetek. De nem mondom el, mik azok, mert a pánikbetegség tanulható. Másrészt meg mindenkinek volt már életében pánikrohama, hacsaknem álmában. A baj ott van, amikor rendszeressé válik, mert onnantól öngerjesztő. Azt jó tudni még a pánikos tünetekről, hogy valódi veszély és idegesség nagyon-nagyon ritkán vált ki rohamot. Lehet, hogy sima fizikai kimerültséged van, de egészen a szívproblémáig elmehet a dolog, szóval érdemes elmenni egy "generálra", vagyis vizsgáljanak meg rendesen, ne csak rád nézzenek, mint a körzeti orvos.
2015. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hacsaknem -> ha más nem
2015. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!