Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Ez létezik vagy csak...

Sürgős! Ez létezik vagy csak ennyire súlyosan pánikbeteg vagyok és beképzelem?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy kettétört egy fogpiszkáló és eközben beszéltem.. és egy darabja nem tudom hova esett.. létezik hogy belerepült a számba? vagy az orromba és lenyeltem vagy bármi?? vagy azt éreznem kellett volna nem? Pánik beteg vagyok sok olyan dolgot beképzelek ami nem igaz ez is beképzelés? Kérlek segítsetek nagyon rossz így élni.
2014. márc. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik, de ha mégis megtörtént volna akkor érezted volna! Tényleg kezeltesd a betegségedet mert akkor sok felesleges idegeskedéstöl (ami ráadásul abszurd is) kiméled meg magadat!
2014. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 1x folyadék nélkül nyeltem le a gyógyszerem, ami mondhatni nem igazán akadt lemenni, de vissza se akart jönni... Végig marta a nyelőcsövem, ami úgy fájt, mint az állat.


Miközben próbáltam utánna vízzel meg minden féle módon lentébb tuszkolni a gyógyszert, pánikrohamot kaptam. Ez később sem múlt el, mert úgy fájt a mellkasom, hogy megvoltam róla győzödve, hogy a tüdőmben kötött ki a gyógyszer :) 2 hét szenvedésen kívül nem történt nagy gond.


Ebből csak azt akartam kihozni, hogy az olyanok, mint mi bármire képesek rápánikolni. Nekem sem volt akkor 1értelmü, hogy ha egy gyógyszert félre nyeltem volna, akkor nyilván fulladásig köhögtem volna, de egészen biztosan nem tudtam volna valszeg a tüdőmbe varázsolni. :)

Te se félj

2014. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogpiszkáló feltűnne ha a szádban, torkodban vagy az orrodban lenne. Gondolj bele, amikor halat eszel egy pici szálkát is megérzel egyből :D
2014. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) Szerencsére semmi gond nem volt így éjszaka úgyhogy most már megnyugodtam :)
2014. márc. 7. 05:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!