Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen, ha valakinek 40 fokos...

Milyen, ha valakinek 40 fokos láza van?

Figyelt kérdés

Én már a 38,5-nél is rosszul vagyok, remegek, fázok, fáj, ég a fejem. Szerencsére még nem volt 40 vagy feletti lázam. Akinek ilyen magasra felmegy, az mit érez olyankor, ugyanúgy fáj a feje, rázza a hideg, vagy esetleg ordít a fájdalomtol, elájul?

Érdekelne, hogy milyen ez, az írjon akinek volt már ilyen magas láza.


2015. jan. 20. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ki se tud kelni az ágyból,nagyon rossz.

Bár ahány ember,annyi féle képpen reagálnak a lázra

2015. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt 39,5, iszonyú volt, kb ugyanúgy éreztem magam, mint 38,5-nél de felkelni nem tudtam az ágyból, semmi erőm nem volt, még megfürdeni sem tudtam,mert ha felkeltem remegtem, mint a kocsonya.
2015. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 évesen volt 40 fok körül,hát feküdtem az ágyban,vizes törülközővel a fejemen és aludtam,vagy félálomban voltam.Kaptam szurit,majd lement 39,másnap még egy suri,akkor már csak 38 körül volt ,akkor már sokkal jobban voltam,tv-t néztem,figyeltem a mesére.:D Én nekem ritkán van lázam.Legutóbb kb. 2 éve volt,akkor 38,3 körüli,de ink. a fejem fájt és a torkom, a láz nem nagyon viselt meg.
2015. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!