Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valakinek 42...

Lehetséges, hogy valakinek 42 fokos láza volt és nem fektették be a kórházba?

Figyelt kérdés

Osztálytársam két hete otthon van,mert elméletileg beteg.

Amit eddig előadott,még hihető is volt,de jött azzal,hogy volt 42 fokos láza is,de nem fektették be,mert kikönyörögte,hogy ne.


Ilyen lehetséges vagy hazudik?

(valamennyire hozzáértő vagyok és szerintem ezzel kicsit túllőtt a célon)


2013. márc. 2. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
42 fokon kicsapódnak a fehérjék,életveszélyes állapot...ilyen esetben 100%,hogy bennfogják!
2013. márc. 2. 14:21
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj, akár hazudik, akár nem, minden betegnek joga van visszautasítani az orvosi ellátást.
2013. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem én,meg elhiszem,hogy volt beteg,mert valamelyik nap bejött a suliba és nem nézett ki túl szívderítően.


De azért ha már valakinek elkúszik 42ig,akkor megy az feljebb is...akkor meg már meghal.Meg az anyja nem orvos,hanem orvosszerű valami,szóval nem hiszem hogy hagyta volna neki...kicsit átlátszó történet :)

2013. márc. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!