Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2014 . 02 hó óta járok szemész...

2014 . 02 hó óta járok szemészetre. MI lehet a baj? Sokszor fáj, száraz, mint a sivatag és bepirosodik. Sokszor nem bírom nyitvatartani. A fejem is sokszor fáj. Tobradexet, meg műkönnyt írnak fel mindig.

Figyelt kérdés

De nem használ. lehet valami a szememben, de nem látnak soha benne semmit.

sokszor úgy gondolom valami van benne, de ha lenne azt látniuk kellene


2014. nov. 25. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "csak" kevés könny termelődik. Emiatt szárad ki, és a szennyeződéstől fáj.

Szemcseppel kezelhető, de a szemorvosod a profi :)

2014. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Műkönnyet állandóan használnod kellene, többféle van, ki kell kísérletezni, hogy melyik jó neked, mert nekem pl nem mindegyik használ. Nekem is kevés könny termelődik, illetve az egyik szememben semmi, ezért napontta cseppentek reggelés este, mert ha nem, akkor én is úgy érzem mintha homok lenne a szememben.

Ha a fejed is sokat fáj, akkor viszont nem ártana elmenned a háziorvoshoz, ki kellene vizsgálni mitől van, lehet nem függ össze a szemeddel.

2014. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!