Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek lazas holnapra?

Almacukik kérdése:

Hogyan legyek lazas holnapra?

Figyelt kérdés
sziasztok nagyon bekellene lazasodnom holnap 2 tz is irunk es elfelejtettem tanulni lazas vagy hasmenesem hogy lehetne vagy hanyas is jo a sos viz nem jo se a krumpli se a narancsos tej se a lazmerő feldörzsöles se a teaba rakas előre is köszönöm :)

2014. okt. 19. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy marhaságokat írogatsz ide, akár tanulhatnál is.
2014. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább tanulni kéne.... mikor majd dolgozol akkor sem lehet ilyenekkel majd viccelődni, sőt így nem lesz túl hosszú a munkaviszonyod.

De hamár annyira beteg akarsz lenni inkább torokfájás legyen, igyál jó hideget pl jégkocka stb...... de szeritnem még mindig tanulni lett volna jobb és nem napokig kínlódni hasmenéssel, nem lesz egy élmény mikor majd a körzetihez mész és éppen wcre szaladnál...... a torokfájás talán jobb, de az sem túl kellemes.....

Tanulj!!!!!!!

2014. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tanulhatnak is de nem megy mert hülye vagyok légyszíves segítsetek hogyan lehetek lázas mar krumplit is ettem es azt hittem az becalik es nem kell mennem azért nem tanultam :( nagyon kérlek hasmenés vagy hányás sos gyorsan mert csak úgy engedik meg ha megy a hasam vagy hányok vagy lázas vagyok ;((pleasee segítsetek
2014. okt. 19. 21:41
 4/4 A kérdező kommentje:
2/3 válaszoló kérlek segíts! ! Nagyon kellene leccccciui
2014. okt. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!