Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vizes hasmenés 2 éves gyereknél?

Vizes hasmenés 2 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamnak vizes hasmenése van. Hétfőn kezdödöt hányással Kedden voltunk orvo snál smecta pórt meg normaflort é s diétát ajánlott tegnap jóbban volt reggel egy kaki hig de nem vizes. Estéreviszónt megint hasmenés vizes hajnalba megint vizes . Inni szik nics rossz kedve ugyan ugy játszik? Vigyem vissza az orvóshoz vagyb hivjam fel és tájékosztasam!Menyi az eséje hogy nem küldi be a korház
2014. szept. 11. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Így nehéz megmondani, de ennek alapján, lehet, hogy az lenne a legjobb, ha kórházba küldené a gyereket.

Mindenesetre a helyett az orvos helyett, aki normaflort ajánlott, a helyett sürgősen másikat keresnék.

2014. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Így nehéz megmondani, de ennek alapján, lehet, hogy az lenne a legjobb, ha kórházba küldené a gyereket.

Mindenesetre a helyett az orvos helyett, aki normaflort ajánlott, a helyett sürgősen másikat keresnék."


És mégis mit csinálnának a gyerekkel a kórházban, amit az anyuka otthon nem tud megcsinálni? Semmit.

Nem értem, hogy milyen jogon pofázik bele olyan az orvosok dolgába, aki nem ért hozzá.

A gyerkőc elkapott egy tipikus fosós-hányós vírust, nagy kaland, egy hét alatt elmúlik. Inni iszik, nincs kiszáradva, jól érzi magát, ilyenkor semmi egyéb orvosi teendő nincs csak elkerülni a kiszáradást, tehát itatni, a probiotikum szintén hasznos lehet.

A kisfiú nagy eséllyel hétfőre jól lesz. Ha esetleg mégsem, vagy rosszabbodna az állapota, akkor kellene újra orvoshoz fordulni. Továbbá a kolléga gondolom mondta, hogy mikor kell visszamenni hozzá kontrolra.


Üdvözlettel: egy végzős orvostanhallgató

2014. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is:

Nem pofáztam, hanem tanácsot adtam, legjobb tudásom szerint. Ennyi jó modorod lehetne, ha már értelmiségi pályára készülsz.

Másodszor is: Mi történhet egy kórházban, ami így nem?

Nos, legalább ESÉLYE van arra, hogy egy LELKIISMERETES orvos rendesen megvizsgálja, ha véletlenül olyat fog ki.


A hozzáértésről pedig csak annyit:

Elég olyan beteget láttam már, Akit elvileg képzett, csak épp lusta és/vagy dilettáns orvosok műhibái küldtek a másvilágra.

2014. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan a modorom, amit az a személy érdemel, akivel beszélek. Aki más munkájába kontárkodik úgy, hogy nem ért hozzá, ráadásul minősíti is a másik ember munkáját a neten keresztül úgy, hogy SEMMIT nem tud az esetről, az ilyen stílust érdemel.

A kolléga megfelelő ellátást javasolt a kisfiúnak, és feltételezem, hogy normálisan meg is vizsgálta. Egy szimpla mezei virális hasmenésnek, ahol a beteg állapota jó, tud enni, inni semmi keresnivalója nincs a kórházban. Ráadásul ez egy kisgyerek, mi a francnak kellene kitenni olyan tortúrának, teljesen feleslegesen, amit egy kórház jelent? Persze te biztosan jobban értesz ehhez, mint én aki lassan hat éve ezt tanulom, vagy a kollégám, akinek ebből áll az élete.

2014. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Olyan a modorom, amit az a személy érdemel, akivel beszélek."

Azt hiszem, ezzel magadat minősítetted.

Innentől kezdve nincs miről beszélni...

2014. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!