Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 32 hónapos gyereknél, napi...

32 hónapos gyereknél, napi 4x-5x előfordul hasmenés a bölcsiben. Mitől lehet ez? Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Otthon tartottad vagy vitted, mert nem volt láza?
2012. febr. 27. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem lehet hasmenéssel vinni a gyereket bölcsibe.

Nekem a fiamnak volt hasmenése a múltkor a bölcsibe.De csak egyszer és délután mondták mikor mentem érte,hogy ha még egyszer lett volna,akkor hívtak volna fel,hogy vigyem haza és vigyem orvoshoz.De mivel nem volt többször így nem kellett szólni.Annyit mondtak még,hogy figyeljem és ha jelentkezik még aznap hasmenés akkor ne vigyem be másnap már.

2012. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ételallergia vagy stressz. Az egyik tuti beigazolódik, én mindkét vonalon kivizsgáltatnám!
2012. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Bocsánat, félreértettem a kérdést HETI 4-5 alkalomra gondoltam.


Nem vinném, most van ilyen vírus, függetlenül a láztól. Kell minimum 2 tünetmentes nap, utána újra mehet.

2012. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mitől stesszelhet?
2012. febr. 27. 23:40
 5/8 A kérdező kommentje:
stresszelhet?
2012. febr. 27. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 széklet,orvosi vizsgálatot igényel bármi okozza is, tehát a gyerek otthon marad, irány az orvos.Ha csak egyszer volt ilyen, akkor is otthon kell tartani, mert vírus és megfertőzi a többieket. Te mit szólnál,ha valaki betegen vinné a te egészséges gyermeked mellé a bölcsibe a gyerekét?
2012. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én ott dolgozok és van ilyen gyerek, sajnos otthon nem foglalkoznak vele kellőképpen és az egy dolog hogy lefertőzi a többit bent lévőt, de hogy még minket is az már sok.

És zavar h van aki otthon van 2 hétig hogy jól legyen a gyereke és visszahozza és ott van egy ilyen gyerek akinek nem elég hogy megy a hasa, még dől az orrából a váladék!!!! Anyuka meg Apuka meg nem foglalkozik vele.

2012. febr. 28. 15:14
 8/8 A kérdező kommentje:

jönnek az általános dumák.: otthon nem folyik az orra

otthon nem köhögök, de még a hasa sem megy., mi csak kitaláljuk.

2012. febr. 28. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!