Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tesztoszteron növeli a...

A tesztoszteron növeli a vérnyomást?

Figyelt kérdés
Azoknak a transzszexuális férfiaknak, illetve férfiaknak akik rendszeresen szúrják/szedik a tesztoszteront valamilyen egészségügyi gondjai jelentkezhetnek? Tehát gondolok itt magas vérnyomásra és hasonlókra? Ez mindenkinél előjön, vagy csak előfordulhat?

2014. ápr. 8. 19:11
 1/9 anonim válasza:
Igen. Ismerősöd vagy te magad az illetékes?
2014. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Előző vagyok


Szédülés és hányinger is párosulhat az egyébként jó közérzettel. Ha alacsony akkor magasabb lesz a vérnyomása és nem ajánlott ilyenkor inni vagy dohányozni ha szokott akkor keveset mert a mája nagy terhelésnek van kitéve. Azt mondják ha nincs kipakolva elrákosodhat. Egyénfüggő minden. Meg állítólag rövdidül az életkor.

2014. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fiatal korban, amikor még az endokrin rendszer szinte hibátlan, növel rajta valamit, jól is fogja magát érezni tőle a használója, amennyiben nőből férfivé akarja magát "alakítani" később viszont már az endokrin rendszerben való visszacsatolás miatt, felborul az egész, sorvad a hipofízis, problémás lesz az LH, GNRH szabályozás, felborul minden, nem lesz hatása a tesztoszteronnak sem.

Utána már csak valószínű egy élőhalott lesz az illető, az összes hormont külső forrásból kell beadnia, vérnyomáscsökkentőkön, ritmusszabályzókon kell élnie.

2014. ápr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első! A 173 centi alacsonynak számít?
2014. ápr. 9. 15:29
 5/9 A kérdező kommentje:

Második!

Nem tudom, hogy igazad van-e csak nekem 1-2 ilyen ismerősöm(akik át lettek operálva) azt mondták, különösebben nem jelentkeztek náluk ilyen "élőhalott" és hasonló problémák. Nyilván ha annyira káros lenne a szervezetre és hasonlók, és az orvos tudomány se tudná kezelni akkor nem engedélyeznének ilyen adagolásokat vagy beavatkozásokat. Mindenesetre köszönöm mind a kettőtöknek, biztos van benne több igazság is.

2014. ápr. 9. 15:30
 6/9 anonim válasza:
Hány éves? Milyen általában a hangulata, és az egészsége?
2014. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő olyan 30-40 közötti. És mindkettőnek jó hangulata van, mióta szőrösödnek meg át vannak operálva.
2014. ápr. 9. 18:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvileg egészség szempontjából is teljesen rendben vannak, endokrinológus írja fel nekik vizsgálatok után a hormonokat.
2014. ápr. 9. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
A 46%-os voltam, ezt az állapotot már idősebb korra írtam, egy 50-60 éves szervezet már nem annyira tolerálja a hormonális rendszerben való matatgatást, ott már vigyázni kell a vérnyomással, meg miegyebekkel.
2014. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!