Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tehetem magamat beteggé?

Hogyan tehetem magamat beteggé?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma 15 órakor keltem fel és nem tudom hogyan igazoltasam le... a szülői igazolást előre be kell jelenteni és nincs is ugyhogy rz kilőve... az orvosom nem hülye és nem fogja azt mondani hogy "jolvan elhiszm, beteg vagy na" és ad igazolást...csak úgy kaphatok ha tényleg beteg leszek.. nincs valami mód rá hogy azzá tegyem magam? az ihaz, hogyha citromsavat teszeka torkomra és megpróbálom visszaköhögni akkor mondhatom hogy fáj a torkom és el is hiszi az orvos mert eres lessz? ilyen ötleteket kérnék ha vannak. köszönöm előre is a hasznos válaszokat
2014. márc. 31. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Citromsav nélkül is ha sokat köhögsz eröltetetten akkor is bepirosodik a torkos.
2014. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 órakor keltél...? Véletlenül sikerült kb 8 órácskával többet aludni??
2014. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért hazudnék itt?
2014. máj. 1. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, de hogy lehet simán 8 órával többet aludni? Annak kell oka legyen, az csak úgy full nem normális dolog...
2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mi van velem.. :(
2014. máj. 25. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Mik a tünetek? Simán 8 órával többet alszol, rendszeresen, vagy mi??

Lehet orvoshoz kéne fordulni. Persze lehet, hogy tudod te nagyon jól az okát... Én nem tudhatom.

2014. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor 8 órával többet aludtam de ha nem kell suliba menni akk 12-13 órákat alszok ha pedig van suli akk 6 max 7 óra de most hogy így mondod lehet tényleg kéne keresni valami orvost
2014. máj. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!