Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi lehet a bajom?

Vajon mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Nyombélgyulladásom van, de azt nem tudni, hogy mitől. Eddig cöliákia teszten voltam, negatív lett. Állandóan ki vagyok száradva, száraz a bőröm, szám. Múltkor 2 órára elmentünk vásárolni, szédülni kezdtem, és mire hazaértem, teljesen ki voltam száradva, a szám kicsit vérzett is, és repedezett volt. Múlt hét pénteken du kb. 5 banánt ettem, pár óra alatt olyan letargia lett úrrá rajtam, amilyet még sosem éreztem. és utána egész éjjel égett a nyelőcsövem, és mintha véreresebb lett volna szemem, mint máskor. A tejet sem bírom, attól is ég a nyelőcsövem. már tizenéves koromban is feltűnt, hogy rosszul leszek, ha édes dolgokat eszek, de vércukorszintem csak egyszer volt magas, tavaly 2x mérték, akkor is normális volt.

elég sokat iszom, sokszor érzem magam szomjasnak.



2014. márc. 11. 10:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Üdv! Én írtam ide korábban is. Az értékeid alapján úgy néz ki, hogy ugyanolyan májprobléma, mint nekem van: Wilson-kór vagy veleszületett fruktóz intolerancia - engem 4 éve vizsgálnak ezzel és lassan kiderül, hogy melyik a kettő közül. Ne ijedj meg, mindkét betegség jól kezelhető, ha időben diagnosztizálják. A legfontosabb most az lenne, ha mihamarabb felkeresnél egy hepatológust, addig is kerüld a magas réztartalmú ételeket: kakaó/kávé, olajos magvak, máj, gomba, elsőségek. Írj privátot, ha bármilyen kérdésed van még.
2014. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!