Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi bajom lehet?

Vajon mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja már olyan szinten stresszes voltam, hogy megvolt minden tünete: szorongás, félelemérzet, izomgörcsök stb. viszont ezt most rengeteg olvasással és koncentrációval el tudtam mulasztani. Már nem érzem magam rosszul fejben, viszont pár napja érzek halántéktáji zsibbadást, időnként fejfájást, néha megszédülök és zavarosnak érzem a látásomat. Hasmenésem volt ma és hányingerem, és hidegrázás és most is zsibbadtnak érzem az egész fejemet. Ennek köze lehet a stresszhez, vagy valami teljesen más? Holnap megyek orvoshoz, csak érdekelne, hogy mire számíthatok.


2013. jan. 30. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valami vírus kerülget.Talán megfáztál...

De persze lehet a stressztől is, ami igen változatos és kellemetlen tünetekkel járhat, még akkor is, ha pár nappal ezelőtt volt az idegeskedés.Az idegrendszer ha kifárad, vagy túl nagy stressz éri, akkor lehet ilyen reakció.De ez sajnos, elég nehezen javul, szóval vigyázni kell az idegeskedéssel!

2013. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!