Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a bajom?...

Vajon mi lehet a bajom? Valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szombat óta van az a problémám, hogy akármit eszek, iszok (kivéve a sima csapvizet) fájni, görcsölni kezd a gyomrom. Már alig merek enni, inni, mert iszonyatos a fájdalom. Gondoltam rá, hogy túl sok a gyomorsav, de ezzel soha nem volt problémám és nem is maróérzést érzek.

Szerintetek mi bajom?


Köszi


2010. márc. 23. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vírus és fekély ugrott be.
2010. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mit mondott az orvos?
2010. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam orvosnál, mivel gondoltam valami egy-két nap alatt lezajló vírus.
2010. márc. 23. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
fekély, doki!
2010. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Sürgősen fordulj orvoshoz !!!

Nem akarlak megijeszteni, de fekély gyanús vagy. Ha a székleted meg fekete , akkor gyomorvérzés is lehet.

2010. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ebből tényleg orvos lesz. Egyébként, most hogy felhívtátok a figyelmem a fekélyre, azt olvastam több helyen, hogy a fájdalom az étkezés után megszűnik és ahogy ürül a gyomor úgy kezd újra előjönni. Nálam, meg pont fordítva van, ez is lehet?
2010. márc. 23. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám most nekem is..szörnyű. Mi volt nálad, ha szabad kérdeznem, mert nálam azt mondta a doki sav :(
2010. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta, de elmentem vizsgálatokra ott meg nem mutatta ki semmit.
2010. júl. 21. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!