Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a farokcsontommal/ger...

Mi lehet a farokcsontommal/gerincemmel?

Figyelt kérdés
Picit több, mint 1 éve nagyon fáj a farokcsontom. Ha ülök sokat egy helyben (régebben ehhez többet kellett ülnöm) elkezd nyilalni nagyon. Felállni olyankor alig tudok, menni se nagyon. Ilyen helyzetekben azt szoktam csinálni, hogy a földhöz feszítem a talpaimat, és valahogy a térdeimet próbálom széthúzni (kicsit ilyen O lábas kinézetem lesz :)) és akkor hatalmasakat szokott ott a farokcsontomnál roppanni. 5percig fáj utána kb, ha felálltam, de ha ülök, akkor órákig is képes. Mitől lehet ez? Szoktam rendszeresen kosarazni, sportolni. Valami betegség? Orvosnak meg kéne mutatni? Vagy csak masszőrnek? Köszi! :) 16/l
2014. febr. 1. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Gerincferdülés, rossz szék, csigolyák kicsit el vannak csúszva, én csontkovácshoz mennék elsőnek.
2014. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!