Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hónapja kiderült hogy...

2 hónapja kiderült hogy gerincferdülésem van, és felirtak korzetett, és lenne pár kérdésem. Tudnátok válaszolni nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj? Lehet benne aludni? És hogyan érdemes felvenni? Poló alá vagy fölé, és ha alá akkor milyen féle polok kellenének? Mivel dekoráltátok ki a tiéteket? Mennyire kellemetlen ez az egész, fizikailag és lelkileg? Köszönöm előre is a válaszotokat!

2013. dec. 15. 20:19
 1/1 anonim válasza:
Nem fáj :) egy ideig nyom, aztán megszokod. Én utálok benne aludni, (recseg-ropog nem tudok rendesen forogni):/ nem akarlak elkeseríteni, azt is meg lehet szokni. Én mielőtt megkaptam nem vettem hozzá külön pólókat, úgyhogy akkor kellett gyorsan elugrani amikor már megvolt :D Sokszor láttam, hogy sima rövidujjúval hordják, viszont engem úgy nagyon nyomott, úgyhogy vettem egy rakás olyan pólót amiknek aránylag szűk az ujja de nem hosszú csak kb a könyökéik ér, hogy ne csúszkáljon.Mostanában ezeket kb minden második ruhásboltban megkapod. Karácsony utáni leárazáson én is bevásároltam belőlük :) Na, ezekre én simán rá szoktam venni a korzettet. Viszont, hogy ne kelljen kidobni a régi rövidujjúimat ezért azokat úgy hordom, hogy felveszek alá egy sima hosszúujjút és a 2 póló közé veszem a korzettet ilyenkor észre sem veszik, hogy rajtam van (anyukám is mindíg rámszól, hogy vagyem már föl :D ) Nekem ott ahol csináltattuk ott lehetett választani rá mintát, úgyhogy nem kellett kidekorálni. Viszont talán ha van ismerősöd aki szépen rajzol azt talán megkérheted, vagy valami matrica. Nekem pl. csomóan alá akarták írni :D Nekem kezdetekben sem volt vele sok bajom mármint nem csúfoltak vagy ilyesmi, de ez attól függ , hogy milyen az osztály, barátikör stb. Bátyjám osztálytársa (egy másik iskolában) nem is hordja, mert piszkálták. :( Viszont készülj fel, hogy többnyire nem igazán tudják az emberek, hogy mi ez és miért kell, úgyhogy az első 1-2 hérben folyton kérdezgetni fogják és a huszadik embernél már elég idegesítő lesz elmagyarázni, úgyhogy én utána már letudtam annyival, hogy "Ortopédián adták, a gerincferdülésemre." sok sikert, ha van kérdésed szívesen válaszolok
2014. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!