Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Utalhat ez esetleg bármilyen...

Utalhat ez esetleg bármilyen betegségre?

Figyelt kérdés

Pár napja állandóan hányingerem van, és fáj a gyomrom, amint eszek pár falatot. Reggel egy tejeskávé után már olyan rosszul voltam, hogy úgy éreztem tele hányom a konyhát. Ilyenkor muszáj meghányatnom magam, hogy jobban legyek. Sokszor már rá sem bírok nézni a kajára.

Nem tudom, hogy ez összefüggésben lehet e azzal, hogy most fog megjönni a napokban?Már 2 napja görcsölök, szóval a hányinger biztosan nem köthető terhességhez.

Szerintetek forduljak orvoshoz?


2013. dec. 12. 15:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem várj addig, még meg nem jön. Persze csak akkor, ha nem súlyosbodnak a tüneteid. Nem voltak eddig emésztőrendszeri problémáid? Egy epekő igen csúnyán el tud bánni az emberrel... Főleg menzesznél, akkor érzékenyebb az ember lánya a kajákra....
2013. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!