Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tyúkmellem van 12 éves fiú...

Tyúkmellem van 12 éves fiú vagyok. Mennyi az esélye annak hogy megműtenek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fognak megműteni: gyógytorna, úszás. Illetve, szélsőséges esetben lehet, hogy fűzőt kell majd viselned.

Minél előbb menj orvoshoz, hogy ne súlyosodjon a dolog. Most még fiatal vagy, szerintem könnyű lesz sima tornával és úszással javítani a helyzeten.

2013. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt honnan tudjuk?

Panaszt is okoz, vagy csak esztétikai probléma?


Szerintem vállald a műtét, akkor is, ha nem okoz panaszt a dolog, mert az önbizalmadnak sokat fog jelenteni később.

2013. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem okoz semmi problémát. November 26.-án fogok menni a kórházba.. félek hogy mit fognak mondani...nem fogom megműttetni magam ha nincs semmi probléma csak csupán esztétikai.Aki szeret az így is elfogad. én elfogadom.így vagyok egyedi. de azért köszönöm a válaszokat...
2013. nov. 13. 19:01
 4/7 Nimbus81 válasza:

Úszás!!!

Azonban sajnos ez nem havi két alkalmas tiglitanglit jelent, legalábbis, amennyiben eredményt szeretnél, hanem heti min. 4-5 edzést!

Nekem tyúkmellem VOLT (persze orvosi szem, még most is észrevenné), de 15 év versenysport (úszás), megoldotta. :)


Kitartást és NE akard műttetni!!

2013. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.. persze fogok eddzeni csak attól félek hogy meg kell műteni... mert azt nem szeretném. ha nincs csak esztétikai probléma akkor NEM műttetem meg magam a világ összes kincséért sem..!! köszönöm válaszodat! :)) Neked mit mondtak az orvosok? vagy nem voltál vele orvosnál,kórházba?
2013. nov. 18. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

szard le. ötven éves korig simán elélsz vele, saját tapasztalat. az meg, hogy hogy néz ki...

tinikor után úgyis leszarod majd, hogy mások mit gondolnak rólad.

2013. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak félek a műtéttől. :Sxd
2013. nov. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!