Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, szédülés, orrvérzés?

Fejfájás, szédülés, orrvérzés?

Figyelt kérdés

4 éve háromszor be kellett sütni az orrom, mert folyamatosan vérzett. Most, kábé két hónapja kezdett el megint állandóan. El akartam menni megint orvoshoz, de elállt. Három napja megint elkezdődött.

A fejem folyamatosan fáj. Ha kicsit ideges vagyok, felmegy a vérnyomásom és nagyon szédülök, szinte az ájulás szélén állok olyankor.

Mi van velem?



2013. okt. 13. 14:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: 4 napja nem eszek sokat. Nem eszek normálisan, mint szoktam.
2013. okt. 13. 14:11
 2/4 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz..lehetséges,hogy semmi komoly..és csak az orvos megnyugtat,de ha mégis komoly lenne jobb ha elmész orvoshoz és kezelni probálja! Jóbbulást!
2013. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha felmegy a vérnyomásod azt ellenőrizni kell. A tünetek, amiket leírtál ettől is lehetnek, ha tartósan magas kezelni kell.

Nekem is szédüléssel fejfájással kezdődött, ezek voltak az első tünetek.

2013. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már voltam orvoshoz vele. De nyugtatót írt fel! Na, most ebből menjek ki!

Kérdeztem, hogy miért kell szednem?! Azt mondta, hogy szedjem csak, és kész! Semmit nem mondott. Szedtem egy darabig, de abbahagytam, mert kidőntött és másnapig csak aludtam tőle.

2013. okt. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!