Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzugás fülcsengés szédülés...

Fülzugás fülcsengés szédülés nyányinder. Volt már valakinek? Irtak gyógyszert és orrsprayt de nem használ. A fülnyomás mitől van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nyányinder az még sosem volt, de ami késik, az nem múlik :D
2013. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után voltak ilyen tüneteim.

Talán vérnyomás gond.

2013. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hányinger na . nem volt rajtam szemüveg :)
2013. okt. 2. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha az átlagnál pirosabb az arcod,vagy fehérebb,sápadtabb,akkor szinte biztos,hogy vérnyomásprobléma. De ami biztosabb,hogy lelki eredetű a betegség. Keresd meg itt a fülproblémáknál a jelentését és gondolkozz,hogy mitől lehet. Mindenképpen negatív dolgokba,mert egy betegség nem pozitív dolgok miatt jelentkezik. Ennél többet itt senki se fog tudni neked segíteni,te vagy beteg,te tudod mitől,neked is kell tudni megoldani.

Itt van pár ilyen oldal,nézegesd :) De ha nem lenne elég,majd rákeresel

[link]

[link]

2013. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, azt mondta az orvos, hogy begyulladt valami ideg az agyamban............

De komolyan, végigjártam a fülészetet, a neurológiát, még ortopédián is voltam, hátha valamelyik nyaki csontom nyom el egy ideget, de ami tutira bejött több heti szédülés után: Bilobil forte + vitamin B komlex bioextra. Próbáld ki, ártani nem fog. :)

2013. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
neurológián is voltam ct-nt mr-t is csináltak de nem találtak semmit. pénteken megyek vissza a fülészetre.
2013. okt. 2. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges,időpazarlás,de te tudod.Ezek lelki eredetű dolgok,amíg TE nem oldod meg magadban,addig járkálhatsz dokihoz,változás nem nagyon lesz.

De ha nagyon ragaszkodsz a dokihoz,akkor ezt olvasd el,hátha van benne valami ami segít kiindulni

[link]

2013. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De a nyányinderre meg a szédülésre jók azok a vitaminok amit a 11:57es válaszoló írt,azt szedheted :)
2013. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. okt. 2. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is fülzúgásom van, olyan mint amikor a régi képcsöves tévéket bekapcsoljuk aztán lenémítjuk és közel hajolunk a képcsőhöz. Nekem a doki betarevint irt fel ami keringési zavarra alkalmazható, de a tekintetéből láttam, hogy nem sok fingja van a konkrét okról. Vélemény esetleg erről a gyógyszerről? Lelki okom nincsen hogy zúgjon a fülem, koncertre nem járok zenét halkan hallgatok. Valakinél hasonló? *Halláskárosodásom nincsen.
2013. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!