Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamnál új tünet?...

Pánikrohamnál új tünet? Észrevételek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan valakinél, hogy a pánikroham alatt vérezni kellett az orra? Ma történt ez velem és egy kicsit meglepődtem. A pánikroham tüneteinél nincs orrvérzés felsorolva, de gondolom a magas pulzusszám miatt előfordulhat, ugye?

2012. ápr. 24. 09:05
 1/7 anonim válasza:
A test nagyon összetett "gépezet". Az orrvérzés is szintén sok mindenre utalhat. Amennyiben valaki pánikrohamokra hajlamos, mindenképpen a gyökerénél kell megoldania azt. Relaxáció, séták, stb... Így megelőzhető bármiféle tünet. Ugyanakkor érdemes ilyennel orvoshoz is elmenni!
2012. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából "gyakorlott" pánikrohamos vagyok, szóval tudom, hogy mit kell tennem, ha elkap egy-egy roham (igaz, még nem sikerült rájönnöm a kiváltó okra). Ez a mai is csak annyiban volt más, hogy sokkal erősebben jött (három órán keresztül tartott), mint ez eddigiek és elkezdett vérezni az orrom az egyik legerősebb hullám után. Egy kicsit meglepődtem...^^
2012. ápr. 24. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Felnyomhatta a vérnyomásod a pánikroham. Vegyél be ilyenkor valami nyugtatót! Ha nincs rendes nyugtatód amit orvos ír ki, akkor vegyél magadnak a patikában Valeriána relaxot. A helyes légzésről ne feledkezz el!
2012. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Felnyomhatta a vérnyomásod a pánikroham."

Meg a mai vihar. Nem semmi volt.

2012. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor javaslom, hogy menj orvoshoz, és kérdezd meg, mi a teendő ilyenkor! Ha van valami hosszan tartó betegség, állapot, és valami "újat mutat", olyankor érdemes újra kivizsgáltatni magad.
2012. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál és azt mondta, hogy valószínűleg a magas vérnyomás miatt volt.


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. ápr. 26. 09:18
 7/7 anonim válasza:

igen ez lehetséges !


én pánik beteg voltam 3 évig párszor nekem is el eredt az orrom vére, a pánik rohamtól ( hirtelen megnőtt vérnyomás és pulzus szám ingadozástól )


ez egy pokolian szar érzés !!!!

2012. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!