Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Biztos, hogy reflux?

Biztos, hogy reflux?

Figyelt kérdés
A doktorom refluxot állapított meg nálam. A panaszaim ténylegesen erre utalnak: meg van a "gombóc a torokban" érzés, az ezzel járó krákogás, nyelési kényszer, gyakrabban érzem a büfögési kényszert is - néha erőltetve sikerül csak, időnként hányingert érzek, viszont a gyomrom nem fáj, nem nyilal, a torkomban is a gombóc inkább csak idegesít, nem fáj... igyekszem helyesen táplálkozni, valamennyire lúgosítani... de a gombóc ott marad... lehetséges, hogy félrediagnosztizáltak és esetleg más betegség áll a háttérben hasonló tünetekkel?
2013. okt. 5. 13:20
 1/4 anonim válasza:
Gondolom az orvos felirt valamit a refluxra,probald meg azt szedni, es ha 1 het utan nincs valtozas,akkor menj vissza. Kisfiamnak is refluxa van, o gaviscont kapott ra. Azotaminden rendben, folyamatosan adom neki. Esetleg probald ki azt.
2013. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Pantoprazolt írt ki, két hetes szedésre. Remélem hatásos lesz, egyelőre 4 napja szedem - még nem túl sok sikerrel. Igyekszem nem türelmetlenkedni, csak gondoltam utána nézek, mi az ami még hasonló tünetekkel jár.
2013. okt. 5. 13:48
 3/4 anonim válasza:
Nekem is pont ugyan ez van és nem tudom hogy mitől van ez az egész.
2013. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1es vagyok,ezek szerint a gyogyszer amit felirt, nem igazan hat. Jo tanacskent, komolyan a gaviscon segit, kisfiamnak napi 5szor adtam, es nem jott neki vissza utana semmi, most mar napi egyszer adok neki, es azota minden alegnagyobb rendben ,szerencser. Remelem elmulik mihamarabb neked is!
2013. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!